MAMY DLA CIEBIE PRACĘ!

Dodane przez Karolina Żak (Firma), Środa, 17 Styczeń, 2018  14:48
  • Telefon: 512045429
  • Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
  • Kategoria: Praca / Oferty pracy
  • Branża: Inne
  • Forma pracy: Pełny etat
  • Umowa: Umowa zlecenie
  • Pracodawca:Plus Kadra Sp. z o.o.

PLUS KADRA Sp. z o.o., dzięki swojemu długoletniemu doświadczeniu (należąc do Grupy IN TEMPORIS EUROPE SRL z siedzibą we Francji), doradza i zarządza projektami z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi. Zapewniamy naszym Klientom partnerską współpracę opartą na jasnych zasadach. Doświadczony i wyspecjalizowany zespół, cechuje przyjazne i profesjonalne podejście do pracowników. Plus Kadra Sp. z o.o. figuruje w Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem rejestracyjnym 1676. Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:
PRACOWNIK PRODUKCJI

Zadania:
- pakowanie produktów do opakowań,
- obsługa linii produkcyjnej.

Wymagania:
- nie wymagamy doświadczenia zawodowego,
- zdolności manualne,
- chęć do pracy,
- dyspozycyjność.

Oferujemy:
- lekką pracę, niewymagającą doświadczenia,
- długoterminowe zatrudnienie na umowę zlecenie,
- pracę w systemie trzyzmianowym (6-14, 14-22, 22-6),
- możliwość pracy na jedną zmianę,
- pracę od poniedziałku do piątku,
- darmowy dojazd do miejsca pracy w Strykowie z Tomaszowa Mazowieckiego, Ujazdu, Niewiadowa, Budziszewic, Jeżowa, Rogowa,
- możliwość bezpośredniego zatrudnienia przez Pracodawcę po okresie próbnym.

ZADZWOŃ JUŻ TERAZ I DOPYTAJ O SZCZEGÓŁY 512 445 429
LUB NAPISZ SMS O TREŚCI „PRACA”

Dozwolone pliki: jpg, jpeg, png, doc, docx, pdf, gif, html, txt.
Przepisz poprawnie kod z obrazka
Wyświetleń oferty: 76

Sprawdź nowe oferty pracy:

  • Praca Tomaszów Mazowiecki
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń