Lekcje języka angielskiego w Lubochni

Dodane: Poniedziałek, 01 Październik, 2018  12:41
  • Cena: 15 zł
  • Kategoria: Usługi i firmy / Nauka i Szkolenia

Opis oferty:

Kursy języka angielskiego na wszystkich poziomach zaawansowania

Szkoła oferuje zajęcia dla:

Dzieci – pomoc w odrabianiu lekcji, nauka nowego słownictwa oraz angielskiej składni zarówno przy użyciu podręczników, jak i w formie zabawy. Ważnym elementem każdej lekcji są gry językowe, które pozwalają utrwalić słownictwo z lekcji i dają dużo frajdy najmłodszym uczniom.
Młodzieży – przygotowanie do egzaminu gimnazjalnego i matury na poziomie podstawowym i zaawansowanym. Szczególnie na tym poziomie bardzo dużo korzyści przynoszą konwersacje oparte m.in na tematach związanych z zainteresowaniami ucznia.
Dorosłych – nauka języka z nastawieniem na zwroty potrzebne w czasie podróży, scenki sytuacyjne w hotelu, sklepach, na lotnisku oraz rozwiązywanie problemów, które mogą wystąpić w czasie pobytu za granicą. Dla osób używających angielskiego w pracy – symulacje rozmów telefonicznych, pisanie e-maili, wprowadzanie słownictwa branżowego związanego z pracą zawodową.

Zajęcia w małych grupach od 2 do 4 osób
Nauka w tak kameralnym gronie zapewnia możliwość aktywnego uczestnictwa w lekcji każdego z uczniów, a element zdrowej rywalizacji pozytywnie wpływa na wydajność nauki. Już nawet dwie osoby odniosą korzyść z łączonych zajęć w postaci wspólnego powtarzania materiału. Jak to mówią Anglicy: two heads are better than one. Na takich lekcjach wykorzystywanych jest więcej materiałów audiowizualnych oraz zadań z podziałem na role, dzięki czemu słuchacze uczą się obiektywnie oceniać poprawność stylistyczno-językową, co jest kluczowe na wyższych poziomach zaawansowania.

Jak prowadzę zajęcia?
Jestem osobą o dość szerokim wachlarzu zainteresowań, co sprawia, że pomysłów na konwersacje na pewno nie zabraknie. Stawiam na doskonalenie sprawności, do których często nie przykłada się wystarczającej uwagi podczas nauki w szkole – słuchania i pisania. Na lekcjach wykorzystuję nagrania i teksty z różnorodnych podręczników oraz materiały z prasy i portali internetowych, co daje uczniom możliwość oswojenia się z "żywym" językiem.

Cennik
2 osoby – 28 zł/60 min.
3 osoby – 23 zł/60 min
4 osoby – 18 zł/60 min
5 osób – 15 zł/60 min

Serdecznie zachęcam moich uczniów do przygotowywania krótkich prezentacji na interesujące ich tematy, pisania recenzji ulubionych filmów i książek. Taka forma prowadzenia zajęć jest o wiele bardziej naturalna niż "szkolne" metody, a w miarę upływu czasu kursanci sami nie mogą wyjść ze zdumienia, jak szybko udało im się dojść do poziomu, na którym mogą już swobodnie wyrażać swoje myśli i opinie w języku obcym.
Zapewniam o miłej atmosferze podczas zajęć, dzięki której bariera związana z mówieniem po angielsku szybko zanika :)
W ofercie również tłumaczenia w parze językowej angielski-polski oraz lekcje języka włoskiego.
Zajęcia odbywają się w sali lekcyjnej w Olszowcu, 1 km od Lubochni.
Zapraszam do kontaktu pod numerem 509-049-558 509 - pokaż numer telefonu - oraz do odwiedzenia mojej strony internetowej http://portalingua.pl/kursy-jezykowe-w-lubochni/
oraz
https://www.facebook.com/Porta-Lingua-kursy-j%C4%99zyka-angielskiego-w-Olszowcu-k-Lubochni-164249800 164 - pokaż numer telefonu - 817109/
Napisz wiadomość

Napisz wiadomość

Uzupełnij adres e-mail Wpisz poprawny adres e-mail
Uzupełnij treść zapytania Treść zapytania musi być dłuższa niż 2 znaki
Dodaj załącznik
Max. 5MB, Dozwolone:jpg, jpeg, png, doc, docx, pdf, gif, html, txt.
Potwierdź, że jesteś człowiekiem
Tomaszów Mazowiecki
Krystian
Na Lento.pl od 15 lip 2017
Strona użytkownika
Obserwuj
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń
Zgłoś opinie